Toimitus:

Arja Varis
Edunvalvontapäällikkö, OTK
arja.varis@loimu.fi
puh. 0400 488516


Muut yhteystiedot »

Yhteystiedot

Tiedotetta julkaisevat

 

Agronomiliitto
Outi Parikka, neuvottelupäällikkö
puh. (09) 2511 1642, 040 901 1642
outi.parikka@agronomiliitto.fi
www.agronomiliitto.fi

 

Akavan Erityisalat
Kari Eskola, työmarkkinalakimies
puh. 0201 235 367
kari.eskola@akavanerityisalat.fi
www.akavanerityisalat.fi

 

DIFF – Ingenjörerna i Finland rf
Kenneth Jönsson, verksamhetsledare
040 802 1420
kenneth.jonsson@diff.fi
www.diff.fi

 

Insinööriliitto IL
Juha Särkkä, julkisen sektorin asiamies
puh. 0201 801 843
juha.sarkka@ilry.fi
www.ilry.fi

 

Luonnon-, ympäristö- ja
metsätieteilijöidenliitto Loimu

Arja Varis, edunvalvontapäällikkö
puh. 0400 488516
arja.varis@loimu.fi
www.loimu.fi

 

Suomen Ekonomit
Ted Apter, asiamies
puh. 0400 602 439
ted.apter@ekonomit.fi
www.ekonomit.fi

 

Suomen Farmasialiitto
Iivari Järvinen, vastaava lakimies
puh. 029 7010 1091
iivari.järvinen@farmasialiitto.fi

 

Suomen Lakimiesliitto
Kirsi Venäläinen, VT, neuvottelupäällikkö
puh. 050 587 3528
kirsi.venalainen@lakimiesliitto.fi
www.lakimiesliitto.fi

 

Suomen Psykologiliitto
Annamari Jokinen, pääsihteeri
puh. 040 865 6630
annamari.jokinen@psyli.fi
www.psyli.fi

 

Tekniikan akateemiset TEK
Pia Hiltunen, asiamies
puh. (09) 2291 2223
pia.hiltunen@tek.fi
www.tek.fi

 

Tradenomiliitto TRAL
Elin Blomqvist-Valtonen, asiamies
puh. 040 775 3040
elin.blomqvist-valtonen@tral.fi
www.tral.fi

 

Yhteiskunta-alan korkeakoulutetut ry
Petri Toiviainen, neuvottelupäällikkö
puh. 010 231 0354
petri.toiviainen@yhteiskunta-ala.fi
www.yhteiskunta-ala.fi

 

Toimitus

Arja Varis,
Luonnon-, ympäristö- ja metsätieteilijöidenliitto Loimu
arja.varis@loimu.fi, puh. 0400 488516
Osoitelähde: jäsenliitot